וילות ולופטים למסיבות » לופט ברחובות
לופט ברחובות

לופט ברחובות

הבחירה שמבטיחה לכם אירוע מושלם

אתם מתלבטים איך לחגוג את האירוע המיוחד שלכם. כיום בשונה מפעם, עומדת האופציה של לופט להשכרה, שם תוכלו לקבל פרטיות מלאה, לחגוג וליהנות, ואף להזמין חברים. אך אחת ההחלטות החשובות ביותר היא היכן לערוך את האירוע? אנחנו רוצים במאמר זה להמליץ לכם על עיר מעולה לבחור בה- רחובות.

הבחירה בלופט ברחובות 

רחובות היא עיר מתחדשת שבשנים האחרונות עברה המון שינויים ותהפוכות. למבוגרים שבינכם, זו כבר לא הרחובות של פעם הקטנה והמתפתחת, אלא עיר תוססת המציעה מרכזי בילוי ותעשייה ועם זאת שכונות שקטות בהן אפשר להירגע.

אם אתם מחפשים לופט ברחובות על מנת לחגוג שם אירוע כלשהו- מסיבת יום הולדת, מסיבת הפתעה, הצעת נישואין ואפילו פגישת מחזור, אנחנו ממליצים ללכת על לופט הנמצא באחת מקצוות העיר- מדרום או מצפון. ישנו איזור תעשייה רחב ברחובות ומרבית הלופטים נמצאים שם. זה נותן לכם יתרון במידה ואתם חוגגים אירוע עם מספר רב של אנשים. כך תוכלו להרעיש עד אור הבוקר ללא חשש מהפרעה לשכנים ולחגוג כפי שתמיד רציתם. היתרון של רחובות הוא קודם כל בקירבה הגיאוגרפית שלה לערי מרכז רבות ולמושבים באיזור, וגם היא אינה רחוקה כל כך מערי הדרום כמו באר שבע ואשדוד. עם זאת, ולמרות התפתחותה הרבה עדיין ניתן ליהנות בבחירה בלופט רחובות מיתרונות נוספים האופייניים לאיזור הדרום יותר.

לופט ברחובות
לופט ברחובות – ספארק רחובות (מקור: לופט אונליין)

יתרון המחיר של לופטים ברחובות

כמו שתוכלו לראות גם בפורטלים מובילים כגון פורטל לופט אונליין, אחד היתרונות של השכרת לופט ברחובות הוא המחירים היחסית זולים הקיימים בעיר. לרוב הלופטים ברחובות יהיו זולים יותר מלופטים בתל אביב או הרצליה. יש כאן יתרון משמעותי כיוון שלופט רחובות אינו רחוק בהרבה יותר מלופט שנמצא בערים אלו, אולם ניתן לחסוך בהוצאות בצורה משמעותית אם נבחר לערוך את האירוע שם. רחובות זולה גם מהיבטים אחרים למשל במחירי הפאבים והעלויות הנלוות לאירוע. אם תבחרו לצאת לבר תשלמו פחות מבתל אביב, וזהו יתרון משמעותי של לופט ברחובות. עוד יתרון שאינו מבוטל כלל הוא אפשרויות החניה ברחובות. כיוון שהעיר עדיין איננה עמוסה כמו תל אביב או אפילו ראשון לציון, ניתן למצוא בה חניה בקלות- לגמרי בחינם או בתשלום סמלי. עובדה זאת הופכת משמעותית יותר ויותר במיוחד אם אתם עורכים אירוע המצריך הגעה של מספר אנשים רב אל הלופט רחובות, ועל כן יש להתחשב בשיקול זה.

רחובות מציעה לכם גם שפע של אטרקציות ומקומות בילוי באיזורה. תוכלו ליהנות מבילוי באחד ממרכזי העיר התוססים ולאחר מכן לחזור אל המקום שלכם בלופט רחובות. בין מרכזי הבילוי נמנים למשל פארק המדע החדיש שמציע מגוון של ברים, מסעדות ומועדונים, או ברחוב הרצל העמוס פאבים.

בילוי מוצלח!

לופטים ברחובות
לופט ברחובות – ספארק רחובות (מקור: לופט אונליין)